Güzel İndirim Kart

Güzel İndirim Kart
Satın Al
Güzel İndirim Kart
Fiyat: 40,00 ₺ ( Türk Lirası )
Açıklama

Nedir “Güzel İndirim Kart”

Üye işyerleri üzerinden yapılacak alışverişlerde kart sahibine indirim ve avantaj, üye işyerlerine daha çok müşteri ve kazanç sağlayan indirim kartıdır. 

“Güzel İndirim Kart” Vizyonu

Kart sahibinin herhangi bir ön işlem yapmadan üye işyerlerindenK kart geçerliliği süresince, sadece kartını gösterme şartı ile sınırsızca kullana bildiği Güzel İndirim Kart; her gün artan üye işyerleri ile müşterilerine daha çok avantaj ve indirim sağlama amacındadır.

Nerelerde Geçerli?

Restoran, Cafe, Turizm, Konaklama, Rent a Car, Kozmetik, Güzellik Merkezleri, Spor Salonu, AVM’ler, Hastaneler, Giyim vb genel tüketim ile hizmet sektörlerinden yaklaşık 200 üye işyerimizde geçerlidir. Üye işyeri sayımızın 2020 senesi içinde İstanbul’un Avrupa yakasında 500’ü geçmesini planlıyoruz.

Özel Kampanyalar

Üye işyerlerimiz ile sözleşme başlangıcında “Güzel İndirim Kart” sahibi müşrilerine yapacağı avantajlar ve indirimler belirlenmektedir. Bunun dışında üye işyerlerimizin “Güzel İndirim Kart” sahiplerine özel kampanyaları da olabilmekte bunlar sosyal medya aracılığı ve internet sitemiz üzerinden duyurulmaktadır.

İndirimler ve Avantajlar

Üye işyerlerimiz kendi sektörlerine göre “Güzel İndirim Kart” sahiplerine özel indirimler veya avantajlar sağlamaktadır.

“Güzel İndirim Kart” nasıl kullanılır.

Kart sahibinin üye işyerine “Güzel İndirim Kartı” göstermesi yeterlidir. Bu sayede üye işyerinin sağlamış olduğu indirim ve avantajlardan faydalanabilir.

Güzel İndirim Kart’a nasıl sahip olunur?

Müşterilerimiz ülkemizin önde gelen satış mağazaları ile üye işyerlerimizin bazılarından ve yakın zamanda internet sitemiz üzerinden 40 TL karşılığında satın alabilirler.
Satın Al :