Sıkça Sorulan Sorular

Güzel İndirim Kart
Güzel İndirim Kart’a nasıl sahip olunur?
Müşterilerimiz ülkemizin önde gelen satış mağazaları ile üye işyerlerimizin bazılarından ve yakın zamanda internet sitemiz üzerinden 40 TL karşılığında satın alabilirler.
“Güzel İndirim Kart” nasıl kullanılır.

  Kart sahibinin üye işyerine “Güzel İndirim Kartı” göstermesi yeterlidir. Bu sayede üye işyerinin sağlamış olduğu indirim ve   avantajlardan faydalanabilir.

Özel Kampanyalar'dan Nasıl Haberdar Olabilirim?

 Üye işyerlerimiz ile sözleşme başlangıcında “Güzel İndirim Kart” sahibi müşrilerine yapacağı avantajlar ve indirimler   belirlenmektedir. Bunun dışında üye işyerlerimizin   “Güzel İndirim Kart” sahiplerine özel kampanyaları da olabilmekte bunlar   sosyal medya aracılığı ve internet sitemiz üzerinden duyurulmaktadır.

Nedir “Güzel İndirim Kart”

Üye işyerleri üzerinden yapılacak alışverişlerde kart sahibine indirim ve avantaj, üye işyerlerine daha çok müşteri ve kazanç   sağlayan indirim kartıdır. 

Nerelerde Geçerli?

Restoran, Cafe, Turizm, Konaklama, Rent a Car, Kozmetik, Güzellik Merkezleri, Spor Salonu, AVM’ler, Hastaneler, Giyim vb genel   tüketim ile hizmet sektörlerinden yaklaşık  200 üye işyerimizde geçerlidir. Üye işyeri sayımızın 2020 senesi içinde İstanbul’un   Avrupa yakasında 500’ü geçmesini planlıyoruz.